לא רק חברים – הסדרות המצחיקות ביותר בנטפליקס

הסדרות המצחיקות ביותר בנטפליקס

לפעמים אנחנו רוצים לראות משהו קליל כדי להירגע אחרי יום ארוך. בלי לחשוב יותר מדי, רק להישאב ולצחוק. אנחנו פותחים את נטפליקס, ומרוב אופציות, אנחנו הולכים לאיבוד. במה לבחור? וכך יוצא שאנחנו רואים את אותה סדרה בפעם האינסופית. אצלי זה "חברים" – היא קלילה, היא נעימה, אני מכירה את הדמויות, ויש לה תחושה של בית.

אם אתם כמוני, זה עוזר שיש המלצות ספציפיות. אז הנה קומדיות אחרות שנמצאות בנטפליקס ויוכלו לתת לכם תחושה דומה. תהנו.

ברוקלין 99

הסדרה מתמקדת בצוות של שוטרים ב… ניחשתם נכון, ברוקלין שבניו יורק. בדומה לחברים, גם כאן מדובר בסדרה עם אוסף של דמויות צבעוניות, שכל אחד מהן מצחיקה בפני עצמה.

ג'ייק הוא הדמות הראשית, שוטר מבריק אך ילדותי, שמהווה את הרוח החיה של תחנת המשטרה, שמשלב לצד הפעילות המשטרתית הרבה הומור וגם… שטויות. ג'ייק מעוניין באיימי, התלמידה החרוצה והחנפנית שגדלה להיות שוטרת חנפנית ותחרותית, ונתקל בלא מעט קונפליקטים עם קפטן הולט, הקפטן החדש והרציני.

כל דמות בסדרה ברוקלין 99 מקסימה בפני עצמה, ואף אחת לא נלעגת או מצטיירת כקריקטורה: טרי, הסמל שהוא גם אבא שרירן שאוהב יוגורט, רוזה המאיימת, ובויל שלוקח את תפקידו כ"החבר הכי טוב" של ג'ייק מאוד ברצינות.

בשונה מ"חברים", כאן מדובר באנשים שעובדים יחד, אך בכל זאת רואים שיש להם קשר קרוב ואכפתי. התוצאה היא סדרה חיובית וקלילה.

המשרד

המשרד היא כבר קלאסיקה, כמעט ברמה של חברים, וגם היא סדרה ארוכה – בעלת 9 עונות – כך שהיא תעסיק אתכם לאורך זמן.

אם אתם חובבים גדולים של "חברים", יתכן ויקח לכם קצת זמן להתרגל ל"המשרד" – הרבה מההומור נשען על מצבים לא נעימים בהם אחת הדמויות (בעיקר הבוס המוזר וחסר מודעות עצמית, מייקל סקוט) מביכה את עצמה מבלי לשים לב, במיוחד בעונות הראשונות.

ג'ים ופאם נחשבים זוג קלאסי כמעט כמו רוס ורייצ'ל או מוניקה וצ'נדלר, אז אם לא יצא לכם לראות את הסדרה הזו, רוצו עכשיו.

קימי שמידט

הסדרה עוקבת אחרי קימי שמידט, אישה בת 29 שנאלצת להתרגל לחיים מחדש לאחר שנמלטה מהכת אליה חטפו אותה לפני 15 שנה. קימי מחליטה להתחיל את החיים מחדש, ומוצאת את עצמה משכירה דירה בניו יורק עם טיטוס, אשר חולם להיות שחקן. היא מוצאת עבודה אצל ג'קלין, אישה עשירה ומנותקת.

למרות הקשיים, קימי תמיד נשארת אופטימית. ההומור בסדרה קצת שונה, אך תסמכו על טינה פיי, יוצרת הסדרה. יש שם המון הברקות.

בניגוד לסדרות כמו חברים, המשרד, וברוקלין 99, כאן יש קו עלילתי מפרק לפרק, כך שזו סדרה שפחות מתאימה אם אתם מחפשים סדרה לשים ברקע בזמן שאתם צופים בחצי עין.

אימהות עובדות

לא צריך להיות הורים בשביל לצחוק מהסדרה הזו. העלילה די פשוטה ומובנת מהשם: אנחנו עוקבים אחר ארבע אימהות אשר מנסות לשלב בין עבודה והורות חדשה.

כמובן שבקומדיות, העלילה פחות חשובה. מה שחשוב זה האם נצליח להתחבר לדמויות והאם הן יגרמו לנו לצחוק. התשובה כאן היא כן. למרות שהסדרה מתמודדת גם עם נושאים רציניים, הדמויות מצליחות לגרום לכולנו להזדהות ולחייך.

עוד הצלחה גדולה של אימהות עובדות היא הדמויות המלאות: קייט היא אימא חדשה שמנסה בכל הכוח לשלב עבודה עם הורות, למרות חוסר הבנה מצד העמיתים שלה. ג'ני מתקשה להימשך אל בן זוגה ומפתחת משיכה כלפי המנהל שלה. אן מתמודדת עם קשיים עם הבת הגדולה שלה, ופרנקי מתמודדת עם דיכאון לאחר לידה.

צפייה מהנה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *